Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees

  • 92 m²

Pont Neuf znajduje się w 2 km od Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees Paryż o powierzchni 92 m², podczas gdy Arc du Carrousel znajduje się w 25 min piechotą.

Ten apartament oferuje 1 łazienkę.

Do dyspozycji Gości jest pełnowymiarowa kuchnia ze zmywarką do naczyń.

Apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy 8. Pola Elizejskie - Madeleine w Paryżu. Dotarcie do serca Paryża zajmie Ci 25 min. Hala wystawowa Grand Palais znajduje się w 700 metrach. Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees jest położony w odległości kilku przecznic od stacji metra Invalides.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees Paryż
Magnificent Flat - 2Br-6P - Champs Elysees
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Magnificent Flat - 2Br-6P - Champs Elysees

96 m od nieruchomości
USD 964 USD 868
za noc
Charmant Studio Champs Elysees
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Charmant Studio Champs Elysees

135 m od nieruchomości
USD 130 USD 117
za noc
Studio The Champs-Elysees
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio The Champs-Elysees

7.1
Dobry 112 opinii
172 m od nieruchomości
USD 166 USD 149
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees akceptuje zwierzęta?
      Niestety Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees posiada kuchnię?
      W Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w piekarnik i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Beautiful Bright Apartment Near Champs Elysees Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij